SİTE İÇİ ARAMA
Prozon'a hoş geldiniz!
Dökümantasyon Menüsü

Prozon Bordro ve Özlük yazılımı, özellikle Ar-ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknopark mevzuatına uygun bordroların düzenlenmesi de dahil olmak üzere, tüm sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmıştır. 


SGK, İş Teftiş Kurulu ve Vergi müfettişleri ile birlikte hazırladığımız Prozon Bordro ve Özlük yazılımı, mevzuat yönlendirmeleri ile, hiç bordro bilginiz olmasa dahi bordro hazırlamanıza imkan sağlayacak şekilde yapıldı. Yani, mevzuat bilginiz olmasa dahi; fazla mesai, gece çalışması, Teknopark bordrosu, ihaleli işyeri, icra, nafaka, ek ödemeler ve yan haklar gibi tüm alanlarda, mevzuata uygun olmayan uygulamalarınızda sizleri uyaracak şekilde tasarlandı. Mevzuatta olacak tüm gelişmeler de, mevzuat ekibimizce takip edilerek, sisteme anında entegre ediliyor. Bu özelliği nedeniyle, bir danışmana ihtiyaç duymadan, eksiksiz ve mevzuata uygun bordro hazırlamanızı sağlıyor.


SGK ve İŞKUR ile entegre çalışan Prozon Bordro ve Özlük yazılımı, pek çok alanda işlerinizi kolaylaştırırken, vakit kaybınızı da önlüyor. Örneğin, İş Göremezlik raporlarını SGK'dan otomatik olarak sisteme çekiyor ve onayınız sonrası sisteme entegre ediyor. Bunun gibi pek çok özellik sayesinde, tek bir panelden, vakit kaybetmeden işinize odaklanmanızı sağlıyor.


Prozon HR ekosisteminin ilk ürünü olan Prozon Bordro ve Özlük modülünü, sırasıyla Bütçe, Seçme ve Yerleştirme, Performans, Eğitim modülleri ve diğer insan kaynakları uygulamaları takip edecek.


Bilgi Bankası bölümünden, Prozon Bordro ve Özlük yazılımının tüm özellik ve yeteneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,
Prozon Ekibi

Dökümantasyon Menüsü
Prozon’a güvenen 70.000’in üzerindeki şirketlerden: