SİTE İÇİ ARAMA
Sektörel Tecrübenin Teknoloji İle Buluşması

Prozon Kurumsal Teknoloji Çözümleri Anonim Şirketi, Proventus Danışmanlık Limited Şirketi'nin tescilli markası ve teknoloji şirketi olarak 2020'de kuruldu.

İnsan Kaynakları ve Bilişim Teknolojileri alanlarındaki 20 yılın üzerindeki tecrübelerini 2016 senesinde Proventus'ta birleştiren kurucularımız; alanında uzman çalışanlarımız ve kurum kökenli danışmanlarımız ile birlikte, sektörün ihtiyaçlarına yönelik sistemler geliştiriyor ve müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İnsan odaklı projeleri ve inovasyonu ön planda tutan Proventus, 2016'dan 2020'ye kadar Proventus'un teknoloji markası olarak konumladığı Prozon'u, 2020 senesinde danışmanlık ve teknoloji geliştirme hizmetlerini iki ayrı şirkette toplama kararı alarak Prozon Kurumsal Teknoloji Çözümleri Anonim Şirketi'ni kurdu.

Proventus ve Prozon olarak, uzman ekibimiz ve deneyimli danışmanlarımız ile sektörün her köşesine ulaşan, özelleştirilmiş danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Bu sinerji, sektöre özgü ihtiyaçları anlayarak müşterilerimize değer katmamızı sağlıyor.

Prozon kısa sürede 80 binin üzerinde şirketin ve 56 ilin mali müşavir odalarının tercihi haline geldi. 80 binin üzerindeki müşterimizin milyarlarca lira teşvikten faydalanmasına ve SGK'daki işlerini optimize etmesine olanak sağladı.

Proventus tarafında ise, SGK Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi, Teknopark Danışmanlığı, Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Kurulumu, Tübitak ve Kosgeb Danışmanlıkları, Hızlandırma Programları, Teknopark İnşaat Projeleri ve start-up ekosisteminin yurt dışı pazarlara açılmasını sağlamak maksadıyla pek çok proje yürütülmektedir.

Faaliyetlerine Biruni Üniversitesi Teknoparkı çatısı altında devam eden Prozon, 2 senedir üzerinde çalıştığı insan kaynakları uygulamaları kapsamında ilk olarak Bordro ve Özlük modülünü yayına aldı. Kurum kökenli SGK müfettiş ve denetmenleriye, iş müfettişleriyle ve vergi müfettişlerinin mevzuat birikimi ve de sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Prozon Bordro ve Özlük, mevzuata tam uyumlu ve hiç bordro bilgisi olmayan bir kişinin bile bordro yapabilmesine imkan sağlayacak şekilde geliştirildi.

Prozon, üzerinde çalışmakta olduğu; Seçme ve Yerleştirme, Performans, Eğitim, Ön Muhasebe, Muhasebe ve Mali Müşavir modüllerini de sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek kullanıma sunacaktır.

YABİSAK
YASAD
Misyonumuz

Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza, deneyimli kadromuz ile, güvenilir iş ortağı olarak hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Sürekli gelişmek, güvenilir teknolojik alt yapı ve hizmetler sunarak, sürdürülebilir değer katmayı hedeflemek.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, insan odaklılık, sonuç odaklılık, inovasyon...

Deneyimli Kadro

Konusunda uzman sektör profesyonelleri ve kurum kökenli danışmanlar.

İnovasyon

Mevcut sistemi korumayı değil, yenilikçi teknolojiler ve yöntemler ile değer katmayı hedefliyoruz.

Prozon’a güvenen 70.000’in üzerindeki şirketlerden: