SİTE İÇİ ARAMA
Tüm teşviklerden faydalanır mıyım?

Evet, Prozon ile, mevzuatta yer alan ve ileride çıkacak olan tüm teşviklerden eksiksiz faydalanırsınız.

Prozon, teşvik hesaplama dışında başka ne yapar?

İş kazası olduğunda size bilgi verir, tahakkuk fişlerinizi ve hizmet dökümlerinizi otomatik indirir ve excel raporunu verir, bildirgelerinizin onay durumlarını kontrol eder, engelli personel sorgulaması ve raporlaması yapar, asgari ücret destek raporunuzu hazırlar, ortalama analizi raporu sunar ve bunlar gibi onlarca işi tek butonla yaparak pek çok angarya işi otomatize eder. Ve bu ilave hizmetleri için hiç bir ücret talep etmez.

Prozon ile İş Göremezlik Raporlarımı otomatik onaylayabilir miyim?

Evet, Prozon bu tür angarya işleri otomatize eder ve size raporunu sunar. Her gün girip rapor onaylama ile uğraşmazsınız.

Geçmişe dönük teşviklerden faydalanabilir miyim?

Maalesef ki hayır! Daha önce yasal mevzuat buna olanak tanıyorken, artık yasa ile bu durum engellendi. O sebeple, ilgili cari dönemde eksiksiz hesaplama yapmak çok önemli. Bu nedenle, hemen Prozon ile iletişime geçin ve geçmiş teşviklerinizde bir kaybınız var mı, size raporlayalım. Unutmayın, cari dönemde kaçırdığınız teşviklerin geri dönüşü yok!

Prozon'u kimler kullanıyor?

56 ilin mali müşavir odaları Prozon üzerinden mali müşavirlere ve şirketlere hizmet veriyor. Kurumsal tarafta ise; Acıbadem Sağlık Grubu'ndan D&R'a, Otokar'dan Hyundai Assan'a, Aras Kargo'dan KPMG'ye kadar 2000'in üzerinde kurumsal şirket olmak üzere, toplamda 80.000'in üzerinde şirket Prozon'u yıllardır kullanıyor!

Teşvik çıkmadığı aylarda bile Prozon'a ücret öder miyim?

Hayır, siz kazanmadan biz de kazanmıyoruz! Her ay, Prozon'un yaptığı hesaplamalar sonucunda kazandığınız tasarrufun çok küçük bir yüzdesini size fatura ederiz. Yani, teşvik çıkmadığı aylarda hiç bir ücret ödemezsiniz.

Prozon kullanırken yersiz faydalanma cezası ile karşılaşır mıyım?

Hayır, Prozon ile bu tür cezalarla karşılaşmazsınız. Zaten sözleşmemizde de, bizim hesaplamalarımız sonucunda, ceza veya gecikme faizi ile karşılaşmanız durumunda, bunu ödeyeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Prozon’a güvenen 70.000’in üzerindeki şirketlerden: